Księżna Sofia na Visa Vägen-galan


Nagrody Visa Vägen są przyznawane od 2008 roku, w tym roku to księżna Sofia miała zaszczyt wręczyć je laureatom dziesiątej edycji. Nagrody przyznawane są przedsiębiorcom i pracodawcom, którzy codziennie pracują nad otwarciem rynku pracy dla osób niepełnosprawnych. Księżna napisała na oficjalnym instagramie: Integracyjne społeczeństwo przynosi korzyści wszystkim. Dziękuję Samhallowi i wszystkim, którzy wczoraj uczestniczyli w gali Visa Vägen, ponieważ pokazujecie, że bez względu na to, kim jesteście i jaką historię nosicie, jesteście na rynku pracy.

Tegorocznym laureatem nagrody ”Årets eldsjäl” jest Joanna Halvardsson. Joanna inspiruje i edukuje firmy w zrozumieniu potencjału osób z chorobami neuropsychiatrycznymi lub chorobą dwubiegunową, w tym poprzez blogi i wykłady. Z kolei nagrodę dla najlepszego tegorocznego pracodawcy przyznano Bactiguard, szwedzkiej firmie z branży technologii medycznej w Tullinge. Bactiguard opracowuje i dostarcza rozwiązania w zakresie cewnikowania przeciw infekcji, a niepełnosprawni pracownicy stali się bardzo ważną częścią personelu.Księżna wybrała nowy płaszcz od  Idy Sjöstedt, plisowaną spódnicę midi marki Sandro z klamrą w talii i aksamitną wstawką oraz biały sweter.

1 komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.