Para królewska i książęca rodzina na Florydzie

 bunte.de

Zgodnie ze spekulacjami mediów para królewska oraz książę Carl Philip i księżna Sofia z dziećmi udali się z wizytą do księżniczki Madeleine i jej rodziny. Królewska rodzina spędziła razem Sylwester na  Florydzie i cieszy się ciepłą pogodą Miami.

bunte.de

Para królewska z całą pewnością jest w drodze do Szwecji, lub już jest w domu. Jutro król i królowa mają swoje pierwsze oficjalne wyjścia w tym roku. Na razie nie wiadomo nic o oficjalnych zobowiązaniach książęcej pary. Księżna nie ma zaplanowanych żadnych oficjalnych wyjść, z kolei książę Carl Philip ma zapowiedziane wyjście dopiero na 30 stycznia. Nie oznacza to jednak, że jakiekolwiek wyjścia przed końcem stycznia nie są możliwe. 
Księżniczka Victoria z rodziną zdecydowała się spędzić sylwestra w Trysil (dwór udostępnił nawet nagranie książęcej rodziny jeżdżącej na nartach). W decyzji Victorii i Daniela nie doszukujmy się jednak jakiegoś konfliktu w rodzinie. Jak wiadomo król opuszczając Szwecję i udając się poza Europę musi pozostawić regenta (przynajmniej na terenie Europy). Dlatego też Victoria i Daniel z dziećmi zdecydowali się spędzić czas w pobliskiej Norwegii. W innym wypadku do książę Carl Philip i księżna Sofia musieliby zostać w Europie i to CP pełniłby funkcję regenta.


Para królewska z synem i synową obejrzeli mecz tennisa w Wellington oddalonym o około godzinę drogi od Miami (zdjęcia powyżej). Z kolei książęca para została zauważona w centrum Miami zwiedzając miasto i ciesząc się piękną pogodą. Dwie Szwedki miały niezwykłe szczęście spotkać Sofię i Carla Philipa robiąc zakupy (zdjęcie powyżej z księżną).

3 komentarze

 1. Wiadomo,że cała rodzina królewska nie może wybyć z kraju.
  Bardzo ładne zdjęcia z Miami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy odbędzie się Gala mistrzów sportu ciekawe czy pojawia się na nim Sofia i Carl philip tak jak w poprzednich latach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 21 stycznia. W tym roku książę Daniel się na niej pojawi :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w nim zawartych, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu publikacji komentarza.